Postacie
                  W rolach głównych...
                                                                 Charlotte Adamson (18 l.)

'' Niedojrzała miłość mówi: Kocham Cię, bo Cię potrzebuję.
Dojrzała miłość mówi: Potrzebuję Cie, bo cię kocham. ''


Lottie ma osiemnaście lat. Jest to śliczna brunetka o ciemnych brązowych oczach. Na ogół jest cicha i grzeczna, ale gdy ktoś z nią zadrze potrafi zmienić się w bestię. Uwielbia sztukę malarską i książki, a najbardziej romanse i dramaty. Nie ma chłopka, ponieważ boi się, że znów zostanie zraniona. Jej najlepszą przyjaciółką jest Cassandra, którą traktuje jak siostrę.


Cassandra Miller (18 l.)


''Jedyna moja rada to ta, że nie powinno się słuchać moich rad.''


Zbuntowana, pewna siebie, oddana przyjaciółka Charlie. Zawsze stawia na swoim. W przeszłości zawiodła się na płci przeciwnej i została mocno zraniona przez jednego chłopaka, więc stara się nie nawiązywać z nimi bliskich kontaktów. Jej największą pasją jest śpiew. Jest bardzo przyjacielska, zabawna i miła, potrafi odnaleźć się w towarzystwie, chociaż swoją uprzejmość chowa pod maską chamstwa i egoizmu.                 Louis Tomlinson (19 l.)

'' Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.''Louis jest najzabawniejszym członkiem zespołu One Direction. Ubóstwia marchewki i dobrą zabawę. Potrafi rozbawić towarzystwo i śmiać się z samego siebie. Ma piękne niebieskie oczy i kasztanowe włosy. Nie cierpi dziewczyn, które nie szanują siebie i twierdzą że są najpiękniejsze na świecie. Za to uwielbia, kiedy dziewczyna jest pewna siebie i lubi dobrą zabawę, nie obraża się o byle co i jest wyrozumiała. Ma styl raczej na luzie. Często nosi rurki i kocha paski i szelki. Uważa, że tylko on może je nosić.


Harry Styles (18 l.)

'' Każdy człowiek ma jakieś dobre strony.
Trzeba tylko przekartkować te złe. ''


Osiemnastoletni Harry jest częścią zespołu One Direction. Ma piękne, zielone oczy i bujne loki. Nie jest kobieciarzem ani podrywaczem. Nie szuka jak na razie dziewczyny na stałe. Jego najlepszym przyjacielem jest Lou, z którym często przebywa. Lubi dobrą i szaloną zabawę. Kiedy mu na kimś zależy, potrafi zrobić dla tej osoby wszystko. Boi się, że dziewczyna którą mocno pokocha poleci na jego kasę i sławę.

Niall Horan (18 l.)

''Jedz aż będziesz śpiący, śpij aż będziesz głodny.''


Chłopak zazwyczaj wesoły i pogodny. Koledzy upodabniają go do Kubusia

 Puchatka. - Dużo je, mało myśli.

Zayn Malik (19 l.)

"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu."

Zayn boryka się ze swoim nałogiem. Jest w związku z Perrie, którą bardzo kocha. Nie przepada za tańcem.


Liam Payne (18 l.)

'' Jeżeli szczęście jeszcze do ciebie nie przyszło to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami."

Spokojny i  rozważny chłopak. Jest po uszy zakochany w Danielle. Płacze Na Toy Story 3 i boi się łyżeczek. 


Bohaterzy drugoplanowi...i inni...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz